З 26 по 29 вересня 2018 року в м. Кропивницький проводилася Міжнародна агропромислова виставка в Україні — AgroExpo 2018, в якій взяв участь ТОВ «ТАГРІ». На нашому стенді були представлені запасні частини до грунтообробної техніки більшості європейських брендів. Зокрема були показані робочі органи до плугів — GREGOIRE BESSON, KVERNELAND, LEMKEN, AMAZONE, GASPARDO, HORSCH, VADERSTAD виробництва заводів АМА груп (Італія). Великий асортимент був представлений дисками виробництва заводу АМА до лущільників і дискових борін. Техніка, на якій можна застосовувати наші диски — Horsch JOKER, Horsch Tiger, Gregoire Besson DXRV, Lemken RUBIN, Vaderstad Carrier, Amazone Catros.

На стенді підприємства проведені зустрічі з керівниками і спеціалістами підприємств АПК Кіровоградської, Дніпропетровської, Харківської, Полтавської та інших областей. Досягнуто домовленості про постачання запчастин в ряд господарств. Відвідувачі стенду ТОВ «Тагрі» відзначили якісну підготовку до виставки і наочність подачі інформації.

За результатами виставки, ТОВ «ТАГРІ» був виданий диплом за участь і активне просування сучасного обладнання для сільськогосподарської техніки.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.