Компанія «Технологічні аграрні рішення» вже більше 5-ти років є виробником і постачальником запчастин до сільськогосподарської техніки. Основним напрямком виробництва запчастин були обрані сами затребувані бренди — ми виготовляємо замінники робочих органів плугів і борін Лемкен, Квернеленд, Грегуар Бессон, Макферлайн. Ми постійно працюємо над поліпшенням якості і розробляємо нові продукти спираючись на досвід експлуатації споживачів. Наші розробки дозволяють знизити собівартість ремонту сільгосптехніки і при цьому якість виробів залишаються на рівні оригіналу. Постійне поліпшення якості та розширення асортименту, дозволяє компанії реалізовувати нові ідеї для наших клієнтів. Для виробництва виробів ми розміщуємо замовлення на спеціалізованих заводах в Німеччині, Італії, Польщі та Туреччини, а також використовуємо матеріали українського виробництва для елементів які контактують з грунтом (диски, лемеші, лапи і т.д.).

Наша продукція випускається під зареєстрованою торговою маркою «Тагрі партс». Розуміючи запити наших партнерів — великих агрохолдингів, наша продукція тільки високої якості. Ми проводимо польові випробування на полях по всій території України, і при необхідності вносимо корективи у виробництво запчастин. Обов’язковою умовою для прийняття рішення до випуску виробів, є схвалення нашого інженерного відділу — для цього в штаті є кандидат технічних наук з металознавства.

Розроблено штамп і структура матеріалу для виробництва доліт для глибокорозпушувача Кейс еколотайгер і Джон дир 2700. Зараз проводяться польові випробування в Херсонській, Сумській та Житомирській областях.

Асортимент

Щоб завжди відповідати очікуванням наших клієнтів, ми постійно розширюємо асортимент продукції. Асортиментна лінійка з постачання запчастин, включає такі бренди — HORSCH, KVERNELAND, LEMKEN, GREGOIRE BESSON, GREAT PLAINS, AMAZONE, VADERSTAD, MASCHIO GASPARDO, GERINGHOFF, ФРЕГАТ, СОЛОХА, КРАСНЯНКА. Ми постійно працюємо над тим, щоб Ви завжди були забезпечені запчастинами.

 Доставка

Поставка продукції здійснюється по всій території України. Наші логістичні партнери — Нова пошта, Сат, Гюнсел, Нічний експрес та інші.

Також на сайті ви зможете знайти електронні каталоги, які допоможуть вам у підборі вірних каталожних номерів. Якщо Ви не знайшли якоїсь позиції, або важко розібратись по каталогу, то  звертайтесь до наших фахівців по телефонам в любий зручний для Вас час.

Чим Ми відрізняємось від інших компаній:

-Наявність ходових запчастин на складі

-Швидка доставка транспортними компаніями, а також є можливість доставки із рук в руки.

Обираючи для співпраці компанію «Тагрі» , ви можете бути впевнені, що простої техніки будуть відсутні.