Компанія «Технологічні Аграрні рішення» («Тагрі») з початку своєї діяльності працює на ринку України в двох напрямках — дистрибуція запасних частин до сільгосптехніки виробництва заводів АМА груп (Італія), і власне виробництво запчастин під торговою маркою «TAGRI parts».

ТОВ «Технологічні Аграрні рішення», є стратегічним партнером ряду найбільших українських агрохолдингів.

Асортимент

Щоб завжди відповідати очікуванням наших клієнтів, ми постійно розширюємо асортимент продукції. Асортиментна лінійка з постачання запчастин, включає такі бренди — HORSCH, KVERNELAND, LEMKEN, GREGOIRE BESSON, GREAT PLAINS, AMAZONE, VADERSTAD, MASCHIO GASPARDO, GERINGHOFF, FANTINI, CAPELLO, ФРЕГАТ, СОЛОХА, КРАСНЯНКА. Ми постійно працюємо над тим, щоб Ви завжди були забезпечені запчастинами.

 Доставка

Поставка продукції здійснюється по всій території України. Наші логістичні партнери — Нова пошта, Сат, Гюнсел, Нічний експрес та інші.

Також на сайті ви зможете знайти електронні каталоги, які допоможуть вам у підборі вірних каталожних номерів. Якщо Ви не знайшли якоїсь позиції, або важко розібратись по каталогу, то  звертайтесь до наших фахівців по телефонам в любий зручний для Вас час.

Чим Ми відрізняємось від інших компаній:

-Наявність ходових запчастин на складі

-Швидка доставка транспортними компаніями, а також є можливість доставки із рук в руки.

Обираючи для співпраці компанію «Тагрі» , ви можете бути впевнені, що простої техніки будуть відсутні.